Cunegunda

Sviestmedžio, avokado ir šaltalankių aliejų kūno sviestas su afrodiziakiniu prabangių eterinių aliejų mišiniu (pačiulis, bergamotė, virgininis kadagys, balzaminis degmedis, citrusai).

15

Patirkite puikų odos maitinimą su mūsų natūralaus pagrindo kūno sviestu. Sudėtyje esantis organinis taukmedžio sviestas, nepakeičiamosios riebalų rūgštys ir antioksidantai atkuria ir atstato pažeistą odą, neleisdami jai išsausėti ir pleiskanoti. Pagerinkite savo odos priežiūros rutiną naudodami šį būtiną produktą, kuris ilgam drėkina ir atgaivina odą. Riebus ir gerai susigeriantis kūno sviestas, pamaitins ir padės atkurti ar sustiprinti odos barjerinę funkciją, kad išliktų drėgna ir lygi. Tai puikus natūralus emolientas ir minkštiklis odai. Sudėtyje esantis šaltalankių ekstraktas, išgautas virškriziniu CO2 metodu, turi daug linolo ir linoleno rūgščių (omega-3 ir omega-6) trigliceridų, kurios reikalingos mūsų odos lipidų gaminimui, kad palaikytų apsauginį odos barjerą ir sulėtintų vandens garinimą nuo odos paviršiaus. Prabangūs eteriniai aliejai atgaivina, suteikia jėgų, ryžto, pasitikėjimo savimi.

Tepti tiek ant sausos, tiek ant drėgnos odos. Kad kūno sviestas greičiau įsigertų, tepkite ant drėgnos odos – iškart po maudynių. Tinka masažui.

INCI: BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PERSEA GRATISSIMA OIL, Hippophae rhamnoides fruit extract, Parfum (LINALOOL*, BENZYL BENZOATE*, CITRONELLOL*, FARNESOL*, GERANIOL*, COUMARIN*, CINNAMAL*, BENZYL SALICYLATE*, EUGENOL*, CITRAL*, CINNAMYL ALCOHOL*, BENZYL ALCOHOL*).
*natūralios eteriniuose aliejuose randamos biologiškai aktyvios medžiagos

Kunigunda Pranciška Rožė (Kunegunda Franciszka Róża) gimė 1793 m. vasario 1 d. Babtyno dvare, Lietuvos kariuomenės generolo kunigaikščio Romualdo Giedraičio (1750-1824 m.) ir Karolinos Božymovskos (Karolina Anna Borzymowska, 1766-1858 m.) šeimoje, buvo antra iš keturių vaikų. Vaikystę ir paauglystę praleido Babtyne, auklėjama guvernantės prancūzės. Pradėjusi rašyti, Kunigunda išleido knygą “Grafas Teodoras arba Varšuvos Lazienkos”, kuri sukėlė skandalą. Knyga buvo vadinama nemoralia, atvirai erotiška, vėlesniuose kritikų straipsniuose net pornografiška. Kai kurie amžininkai pasakoja apie nelengvą Kunigundos būdą, atjausdami jos vyrą, esą kitas jo vietoje jau būtų praradęs sveiką nuovoką.