naturali vonios druska

Vonios druska iš Sauso mineralinio vandens®: kurią pasirinkti?

Vonios druskos ilgą laiką buvo naudojamos kaip natūralus grožio ir sveikatos produktas. Jos nauda odai ir organizmui nepaneigiamai didelė, bet dabar rinkoje yra įvairių vonios druskų rūšių. Tačiau kurią vonios druską pasirinkti? Svarbu atkreipti dėmesį į produktų kilmę. Vonios druskos gaminamos iš įvairių šaltinių, ir kokybė gali skirtis. Rinkitės patikimas prekes iš žinomų gamintojų, kurie atlieka kokybės kontrolę. Aqua Regia yra sertifikuoto Sauso mineralinio vandens® gamintojas. Šis sūrymas išgaunamas iš vieno giliausių Lietuvoje 715 m. gylio gręžinio. Skirtingai nei Negyvosios jūros ar Atlanto vandenyno vanduo, natūralus mineralinis sūrymas milijardus metų buvo nepaliestas išorinės taršos.

Sauso mineralinio® vandens nauda organizmui

Sauso mineralinio vandens® sudėtyje randama net iki 70 rūšių mikroelementų ir mineralų, tarp jų magnio, kalio, kalcio, cinko, geležies, jodo druskų, teigiamai veikiančių mūsų savijautą:

  • Raumenų atpalaidavimas: Vandenyje tirpstančios mineralinės druskos gali padėti sumažinti raumenų įtampą ir skausmą. Jie taip pat naudingi sportininkams ir atletams atsigaivinti po intensyvių treniruočių.
  • Streso mažinimas: Mineralinės vonios gali padėti sumažinti stresą ir gerinti emocinę savijautą. Kūnas šiltoje vonioje, praturtintoje mineralais, atsipalaiduoja ir nusiramina.
  • Odos priežiūra: Mineralai, esantys Sausame mineraliniame vandenyje®, gali būti naudingi odai. Užtikrina gerą prisotinimą deguonimi, kurio dėka oda įgauna sveiko spindesio ir gaivos.
  • Sveika kraujotaka: Sauso mineralinio vandens® vonios gali padėti plėsti kraujagysles ir gerinti kraujotaką, o tai naudinga tiems, kurie nori pagerinti kraujo tiekimą į raumenis ir audinius.
  • Sausos odos problema: Mineralinės vonios gali būti naudingos žmonėms, turintiems sausos odos problemas. Mineralai ir druska gali prisidėti prie odos drėkinimo ir pagreitinti jos atsinaujinimą.
  • Detoksikacija: Kai kurie žmonės naudoja mineralines vonias kaip būdą išvalyti organizmą nuo toksinų.

AQUA REGIA vonios druskų pasirinkimas

Galop, vonios druska yra asmeninės priežiūros produktas, todėl ją pasirinkti turėtumėte atsižvelgdami į savo asmeninius poreikius ir pageidavimus. Pasirinkite vonios druską, kuri atitinka jūsų grožio ir sveikatos tikslus, ir mėgaukitės relaksuojančiu vonios poveikiu.

Galite rinktis iš plataus AQUA REGIA Sauso mineralinio vandens® asortimento, kurį sudaro skirtingi eterinių aliejų mišiniai ir poveikis žmogaus organizmui.

 

ALGERDE MUSCULORUM

Vonios druska su nepakartojama eterinių aliejų kompozicija, sukurta specialiai veikti į raumenis ir sausgysles. Atpalaiduoja kūną ir sumažina spazmus, padeda šalinti dienos įtampą raumenyse, pagreitina pieno rūgšties metabolizmą raumenyse.

ANNA STIMULUS

Sudėtyje esantis natūralus frankincenso eterinis aliejus – tai pakylėjantis liturginis kvapas. Teigiamai veikia odos ląsteles, aktyvina sveiką ląstelių augimą ir odos ląstelių atsikūrimą. Pušų eterinis aliejus tonizuoja organizmą, gerina nuotaiką.

DANUTA RELAXATIO

Pagrindinė nata – laukinių tikrųjų levandų eterinis aliejus ramina, esant liūdesiui, nerimui, padidėjusiam dirglumui. Po vienos vonios sumažėja įtampa raumenyse, sąnarių diegimas ir bendras streso lygis.

RYNGAIJLA REHYDRATIO

Odą drėkinančiomis savybėmis pasižyminčių eterinių aliejų kompozicija. Subtilaus, malonaus kvapo. Kadagys stipriai deodoruoja. Kvaponis veikia kaip afrodiziakas. Surinaminė virolė pasižymi gerai drėkinančiomis savybėmis.

SOPHIA FEMINA

Miros eterinis aliejus vienas galingiausių eterinių aliejų, kuris veikia kaip antiseptikas, stabdo uždegimą ir spartina gijimą, ramina ir minkština suskirdusią ir pleišėjančią odą. Juodųjų eglių eterinis aliejus pasižymi gaiviu, lyg ką tik po lietaus, miško kvapu.

Visą vonios druskų asortimentą galima rasti paspaudus nuorodą čia.

vonios druskos

Rekomenduojama optimali dozė – 50 g produkto pusiau užpildytoje 38°C temperatūros vandens vonioje. Kuo daugiau produkto įpilsite į vonią, tuo daugiau mineralizacijos gausite vonioje. Po vonios ar kūno šveitimo galite pajusti nedidelį odos dilgčiojimą, kurį sukelia odą padengę mineralai, ypač magnis. Šis dilgčiojimo pojūtis praeis savaime ir užtruks apie 10-15 minučių. Visada pajusite dilgčiojimą, kai jūsų organizme labai trūksta magnio. Dilgčiojimo pojūtį sukelia magnio molekulės, patekusios į plaukų folikulus ir prakaito liaukas. Svarbu suprasti, kad tai nėra alerginė reakcija į magnį, tai visiškai normalus pojūtis.